• 3D puzzle slavné budovy - Most Sydney P079

3D puzzle slavné budovy - Most Sydney P079

  • Vyprodáno
 

Cena: 129 Kč

Woodcraft construction kit

Tyto dřevěné hračky jsou mezi dětmi, ale i dospělými velmi oblíbené. Nejsou určené jen k vystavení na polici, ale protože jsou jejich díly chytře spojeny, můžou být použity jako rovnocenné dřevěné hračky pro každodenní hraní.
Dřevěné 3D puzzle – dřevěné skládačky jsou vyrobeny z 3 mm nebo 5 mm silné kvalitní překližky jsou dodávány v nesloženém tvaru, balené ve fólii. Jednotlivé díly z dřevěné překližky jednoduše vymáčknete a dle přiloženého návodu skládáte krásné plnohodnotné dřevěné hračky. Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení, jemná motorika a představivost. Dřevěné 3D Puzzle nemusíte lepit lepidlem, pak je lze kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě.
Nebarevné dřevěné 3D puzzle si mohou děti také sami vybarvit podle své fantazie.
Barevné dřevěné 3D puzzle jsou opatřeny kvalitním potiskem.
Tyto dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU.

Postup skládání dřevěné 3D Puzzle 1.Najděte páry čísel na nákresech. 2.Jednotlivé části vytlačujte v průběhu skládání.
  V případě nutnosti hrany  vyhlaďte brusným  papírem. 3.Složte části označené stejným číslem.   Pro správné umístění použijte ilustraci na obalu. 4.K trvalejšímu pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo není součástí výrobku .   dřevěné 3D puzzle můžete vybarvit barva není součástí výrobku . Upozornění   Dřevěná hračka dřevěné - 3D puzzle není vhodná pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti – 
  hrozí nebezpečí udušení. Balicí materiál není hračka.   Videa a další informace naleznete v našich článcích.  
Harbour Bridge
Ilustrační foto

   
Nejznámější architektonickou pozoruhodností Austrálie je nepochybně Opera v Sydney. V tomtéž městě je však další neméně významná stavba - most Sydney Harbour Bridge.
Jedná se o jednoobloukový most, je dlouhý přibližně 1 km a je to pravděpodobně nejširší most na světě - má 6 jízdních pruhů pro automobily, 2 železniční dráhy, stezku pro cyklisty a chodník.
Základní kámen ke stavbě tohoto mostu byl položen 26. března 1925 a byl slavnostně otevřen 16. března 1932. K zátěžovému testu bylo v únoru 1932 použito 72 parních lokomotiv. Stavba si vyžádala 6 lidských životů.
Most plní nejen svou hlavní funkci jako dopravní komunikace, ale je rovněž dominantou přístavu Darling Harbour, symbolem kontinentu a turistickou atrakcí. Pro svůj zvláštní tvar bývá někdy nazýván věšákem na šaty. Souběžně s tímto mostem sice vede tunel Sydney Harbour Tunnel určený pro automobilovou dopravu, který byl otevřen v roce 1992, ale turisté dávají přednost mostu, zejména kvůli skvělému panoramatickému pohledu na celé město. Most je vidět z mnoha míst v okolí.
Návštěvník může vystoupit 200 schodů na vyhlídku do jednoho z pilířů Pylon Lookout and Exhibition, kde se nachází výstava, týkající se historie mostu, je odtud nádherný rozhled na město a odvážný člověk se může vyšplhat i na mostní oblouky. Za tento psychicky náročný výstup je však nutno zaplatit 100 australských dolarů v přepočtu přibližně 2000 Kč Zdroj www.quido.cz  >
dřevěná skládačka
slavné budovy 
Most Sydney P079 - Harbour Bridge

Rozměry: 14x42x11 cm
Věk 3+
Heureka kategorie Skl?da?ky | Skl?da?ky - SlavnŽ budovy | P??rodn? 3D puzzle