• 3D puzzle velké Ferrari P065

3D puzzle velké Ferrari P065

  • Vyprodáno
 

Cena: 106 Kč

Woodcraft construction kit - dřevěné skládačky

Tato série dřevěných hraček 3D puzzlí je určena především pro pány kluky a jejich tatínky, kteří se rádi se svými dětmi vracejí do svého dětství. Jde spíše o jednodušší až středně těžké 3D puzzle dopravních prostředků a různých strojů od historických aut, moderních sporťáků přes bojovou techniku, stavební stroje až po lokomotivy - to vše z krásného dřeva, ať už přírodního nebo barevného. U většiny sestavených modelů lze otáčet jejich koly spíše symbolicky jen pro dokreslení pohybu, nesnaží se předvést věrohodnou jízdu. To však dětem nebrání, představit si za dřevěnou hračkou dokonalý dětský svět.

Tyto dřevěné hračky jsou mezi dětmi, ale i dospělými velmi oblíbené. Nejsou určené jen k vystavení na polici, ale protože jsou jejich díly chytře spojeny, můžou být použity jako rovnocenné dřevěné hračky pro každodenní hraní. Dřevěné 3D puzzle – dřevěné skládačky jsou vyrobeny z 3 mm nebo 5 mm silné kvalitní překližky jsou dodávány v nesloženém tvaru, balené ve fólii. Jednotlivé díly z dřevěné překližky jednoduše vymáčknete a dle přiloženého návodu skládáte krásné plnohodnotné dřevěné hračky. Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení, jemná motorika a představivost. Dřevěné 3D Puzzle nemusíte lepit lepidlem, pak je lze kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě. Přírodní dřevěné 3D puzzle si mohou děti také sami vybarvit podle své fantazie. Barevné dřevěné 3D puzzle jsou opatřeny kvalitním potiskem. Tyto dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU.

Postup skládání dřevěné 3D Puzzle
1.Najděte páry čísel na nákresech.
2.Jednotlivé části vytlačujte v průběhu skládání.
  V případě nutnosti hrany  vyhlaďte brusným  papírem.
3.Složte části označené stejným číslem.
  Pro správné umístění použijte ilustraci na obalu.
4.K trvalejšímu pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo není součástí výrobku .
  dřevěné 3D puzzle můžete vybarvit barva není součástí výrobku .
Upozornění
  Dřevěná hračka dřevěné - 3D puzzle není vhodná pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti –  hrozí nebezpečí udušení. Balicí materiál není hračka.

Videa a další informace naleznete v našich článcích.
  >
dřevěná skládačka 
auta
velké Ferrari P065

Rozměry: 9x24,5x11 cm
Věk 3+
Heureka kategorie Skl?da?ky | Skl?da?ky - Auta a stroje