• Dřevěné hračky - Tkalcovský stav

Dřevěné hračky - Tkalcovský stav

  • Vyprodáno
 

Cena: 236 Kč

S tímto tkalcovským stavem vyrobíte ruční práce jako za starých časů. Klasická pomůcka k výuce k cvičení zručnosti pro malé i velké děti Když se upevní nit v rámu, lze při použití různých materiálů vytvořit textilie, koberečky, gobelíny atd...
Součásti balení je vše dle obrázku.

Rozměry šířka 260mm
Věk 3+ 
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.
>
Heureka kategorie V?tvarnŽ hra?ky