• Ponnie Domino Strakatý kůň černý střední

Ponnie Domino Strakatý kůň černý střední

Doprava zdarma
  • 201112030
  • Skladem u dodavatele
  • do 3 dnů
 

Cena: 9 249 Kč

Ponnie Domino Strakatý kůň černý střední

 

 

Střední poník je určen pro děti ve věku 5-12 let.

Max. váha jezdce 50 kg.

Výška sedu 65 cm.

Rozměry výrobku: d=97 x š=34 x v=104 cm

Čistá váha 12 kg.

Rozměry krabice 69x34x72 cm, hrubá váha 14 kg.

Dodání do 3 pracovních dnů.

Doprava je zdarma.

Koníci Ponnie jsou produkty té nejvyšší kvality. Povrch hračky je vyroben z velmi odolného jemného plyše a jeho detailní zpracování dává koníkům realistický vzhled. Vnitřní mechanismus je vyroben z bytelné ocelové konstrukce. Všechny tyto aspekty zajišťují dlouhodobou životnost produktu a jeho bezproblémový provoz.

Kouzlo této hračky je v tom, že se uvádí do jízdy pohyby dítěte, které reálně připomínají jízdu na skutečném koni (nemá motor a nejsou potřeba tedy žádné baterie). Koník se rozjede nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů dítěte a zapojuje jeho důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány.

Koník jezdí bez problémů na koberci, dlažbě, parketách i plovoucí podlaze. Kolečka jsou z bezbarvé gumy podobná kolečkům na in-line bruslích, takže nedochází k poškrábání ani zabarvení podlahy. Venku se dá na koníkovi jezdit na asfaltových površích i zámkové dlažbě.

Výrobek je určen pro jízdu na hladkých rovinatých površích. Nemá brzdný systém a je navržen tak, aby při jízdě na rovinatém povrchu nedosáhl nebezpečné rychlosti.

Balení a montáž – produkty jsou baleny v kartonové krabici. Jsou plně sestaveny, je jen potřeba připevnit hlavu na trup výrobku jednoduchým utažením šroubu či prostrčením a zajištěním závlačky a zapnutím zipu.

Ponnie se vyrábí ve dvou kategoriích – HOME a PROFI.

Tento koník je v kategorii HOME – odlehčená varianta pro použití v domácnosti. Určen pro vnitřní a venkovní rodinné hraní.

Výrobky Ponnie splňují náročné evropské normy pro hračky Europe-EN-71.