Mic-o-mic

Mic-o-mic stavebnice

Originální a kreativní stavebnice MIC-O-MIC vyrobena z pevného a bezpečného plastu.
Díky chytrému a jednoduchému spojení jednotlivých dílů si mohou děti vyrobit vlastní šikovností skvělou hračku. Pevné modely bez ostrých hran jsou vhodné pro každodenní hraní, je také možno je opětovně rozkládat a skládat. Kolečka modelů se otáčejí.
Stavebnice podporuje kreativitu, nekonečnou dětskou fantazii, trojrozměrnou představivost, logické myšlení a jemnou motoriku.
Díky svému nadčasovému designu zdobí hračky mic-o-mic mnoho kancelářských stolů a vitrín na celém světě. Nenapodobitelný tvar hraček mic-o-mic vytvráři jedinečný designový výrobek.
Výrobce originálních stavebnic mic-o-mic společnost Schäfer Toy Company GmbH je mladá a dynamická německá firma. Pro zajištění dlouhé životnosti a vysoké kvality všech hraček používá ve výrobě nejlepší materiály od předních německých dodavatelů.
Bezpečnost a kvalita všech produktů mic-o-mic jsou nezávisle monitorovány. V důsledku toho získaly ocenění německé certifikace 'TÜV SÜD' a jsou označeny značkou 'Geprüfte Sicherheit', který prokazuje, že byly testovány z hlediska bezpečnosti. * GS značka na obalu výrobku signalizuje, že jsou modely bez mechanických a chemických rizik.
Bezpečnost hraček mic-o-mic je prioritou firmy, neobsahují žádné těžké kovy nebo-ftaláty a samozřejmě vyhovují všem příslušným mezinárodním standardům.

Výběr neobsahuje žádné výrobky