Ochrana osobních údajů

Společnost Eliška Komárková, se sídlem Klobouček 386/25, 64100 Brno, IČ: 75459256, (dále jen Správce), je jako správce osobních údajů povinna chránit Vaše osobní údaje a dodržovat povinnosti vyplývající z obecně závazných právních předpisů týkajících se ochrany osobních údajů.

Objednávky

Účelem zpracování osobních údajů je vyřízení Vaší objednávky a výkon práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem; při objednávce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení objednávky poskytnutí osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy, bez poskytnutí osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či jí ze strany správce plnit. Jedná se o tyto údaje:
  • jméno a adresa
  • kontakt - e-mail, telefon
  • IP adresa
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  • Poskytovatel softwaru Zoner a.s.
Vaše osobní údaje můžeme zpřístupnit třetím osobám pouze v případech, kdy nám to bude ukládat nebo umožňovat zákon anebo s Vaším souhlasem. Zpřístupňujeme osobní údaje pouze v obvyklém rozsahu těmto zpracovatelům či jiným příjemcům:
  • Vybrané přepravní společnosti - Geis, Zásilkovna, Slovenská pošta v rozsahu nezbytném pro dodání objednaného zboží
Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky portálu Heureka.cz, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat. Pro tyto účely jsou portálu Heureka.cz předávány tyto osobní údaje:
  • e-mail

Registrace zákazníka

Účelem zpracování těchto osobních údajů je usnadnění Vašeho nákupu s možností získání zákaznických věrnostních výhod. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a registraci zrušit. Pro tyto účely jsou zpracovávány tyto osobní údaje:
  • jméno a adresa
  • kontakt - e-mail, telefon

Newslettery

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odkaz odhlášení v newsletteru nebo zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Eliška Komárková, Klobouček 386/25, 64100 Brno. Pro tyto účely jsou zpracovávány tyto osobní údaje:
  • e-mail
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  • Poskytovatel eshop systému Zoner a.s.
Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.